„Psy 3” Władysława Pasikowskiego online. Gdzie szukać?

Franciszek Maurer powraca! Najnowszy film kultowego cyklu Władysława Pasikowskiego już dostępny na platformach dystrybucji cyfrowej – „Psy 3” online

Długo kazałeś nam na siebie czekać, Franz

Pierwsza część kultowej serii „Psy” miała swoją premierę w roku 1992 roku, druga odpowiednio 1994 roku. Nie da się ukryć, że od tych momentów minął szmat czasu, a fani zachodzili w głowę czy powstanie kolejna część przygód byłego funkcjonariusza służb bezpieczeństwa Franciszka Maurera. Na szczęście na ich prośby i dopytywanie nie pozostał głuchy twórca znamienitej serii Władysław Pasikowski. Po latach wraz z Bogusławem Lindą ponownie odwiedził plan filmowy, aby spłacić zaciągnięty u fanów kredyt. Premiera kinowa filmy miała miejsce już jakiś czas temu, teraz można oglądać „Psy 3” online na platformach telewizji internetowej.

Co się działo z Franzem przez te wszystkie lata nieobecności?

Prawie trzydzieści lat oczekiwania fanów na kolejną część cyklu „Psy” to niemały kawał czasu. Na niedużo krócej Maurer wylądował w więzieniu, bo aż dwadzieścia pięć lat. Film rozpoczyna się właśnie sekwencją w więzieniu, po której Franz Maurer opuszcza mury zakładu karnego. Ćwierć wieku to szmat czasu i widać, że również główny bohater to odczuł. Wszystko, co go otacza, jest dla niego nowe, obce, nieznane. Maurer czuje się, jakby trafił do obcego kraju, w którym nie zna zupełnie nikogo. Bo tak w zasadzie jest – stare przyjaźnie się rozsypały, ludzie poodchodzili, kontakty także wygasły. Nie zmieniło się jedno – Franz znów jest w centrum wydarzeń. Po jego piętach depczą służby specjalne Federacji Rosyjskiej, a on sam musi pomóc jedynemu przyjacielowi w odnalezieniu syna. Czy i tym razem mu się uda? A może będzie to jego ostatnia misja? Jeśli wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online, to koniecznie się dowiedz, jak skończy się historia Maurera.

Czy dwadzieścia pięć lat dało Maurerowi w kość? Analiza filmu „Psy 3”

Bohater widocznie się postarzał, nawet garnitur nie leży na nim tak dobrze, jak w czasach jego młodości. Jednak ani trochę nie zestarzały się umiejętności reżyserskie i scenopisarskie twórcy filmu „Psy 3” Władysława Pasikowskiego. Produkcja to naprawdę kawał świetnej, solidnej roboty w kategorii kina gatunkowego. Jak przystało na dobre kino sensacyjne, jest intryga, sporo elementów akcji i porachunków z oponentami. Bogusław Linda, który po raz kolejny podjął się zagrania roli Franciszka Maurera, ze swojego zadania wywiązuje się kapitalnie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych polskich aktorów. Oprócz Lindy na ekranie pojawia się Cezary Pazura w znanej i lubianej roli Waldemara Morawca, pseudonim nowy. Do starej gwardii dołączyło kilka nowych twarzy, między innymi Marcin Dorociński jako nieprzekupny policjant, Jan Frycz jako pomocnik Franza, czy Sebastian Fabijański jako kolega syna Nowego. Wszyscy wykonali kawał dobrej, aktorskiej roboty. Film „Psy 3” ogląda się z zaciekawieniem i ani na moment nie czuć znużenia.

Gdzie oglądać „Psy 3”?

Film nie jest już dostępny w kinach, ale na szczęście można znaleźć go na platformach internetowych. Jest to niesamowicie proste i wygodne rozwiązanie. Potrzebujemy tylko urządzenia z dostępem do internetu i gotowe. Jednak gdzie najlepiej oglądać „Psy 3” online? Poniżej opiszemy gdzie znaleźć „Psy 3” online.

Jaką platformę wybrać do oglądania filmu? Gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Pytanie wydaje się być proste, a odpowiedź jest jeszcze prostsza. „Psy 3” online znajdziemy na pewno na platformie IPLA. Jest to dość wygodne rozwiązanie, a żeby skorzystać z serwisu, wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu. Miłego seansu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *