Wybór form reklamy jest bardzo duży. Można zrobić reklamę w telewizji w radiu czy w gazetach. Te wszystkie formy reklamy łączy jedno, a mianowicie duże nakłady finansowe. To oznacza, że zwłaszcza mniejsze firmy, które wchodzą na rynek nie będą wstanie sobie z tym poradzić. Taka kampania reklamowa jest zarezerwowana dla kogoś, kto się naprawdę na tym zna i ma dużo pieniędzy.

O wiele lepiej będzie wybrać słodycze reklamowe, które są bardzo uniwersalną formą reklamy. Docierają i do dzieci i do dorosłych, a zatem każdy będzie z takiej formy reklamy zadowolony. Zyskamy na tym bardzo dużo, a tak naprawdę nie trzeba wcale dużo na kampanię wydawać pieniędzy. Można kupić kilkanaście kilogramów krówek albo można postawić na ekskluzywne czekoladki. To wszystko będzie zależne od tego czy chcemy z taką reklamą trafić do setek osób czy chcemy wynagrodzić w jakiś sposób naszych najlepszych klientów. Najważniejsze jest to żeby taka reklama trafiła w gusta wszystkich, bo wtedy będzie jeszcze bardziej skuteczna. Wybierając słodycze można trafić na wiele ich rodzajów. Zasadniczo kampania jest zawsze skuteczna, bo my kochamy cukierki i innego rodzaju słodycze. Możemy nie chcieć ulotki, ale jeśli zobaczymy słodycze reklamowe to zaraz wyciągniemy rękę i będziemy chcieli ich spróbować.

Oznacza to, że trafimy w 100% w gusta naszych klientów. Nie jest istotne czy to już są nasi klienci i obdarujemy ich w sklepie czy stoimy na ulicy żeby słodyczami reklamowymi zdobyć nowych klientów. Wybór firm, które oferują słodycze reklamowe jest bardzo duży, ale jeśli chcemy mieć pewność, że wszystko będzie w porządku to raczej nie kierujmy się ceną, a jakością. Wtedy wybierzemy kogoś właściwego, kogoś, kto spełni nasze oczekiwania, a my będziemy z tego powodu bardzo zadowoleni. Reklama się uda, a my osiągniemy wszystkie założone przez siebie cele. Czy właśnie nie o to nam chodzi, kiedy zaczynamy się zastanawiać nad wybraniem odpowiedniej reklamy firmy? Im lepszy będzie z tego efekt tym bardziej będziemy z tego zadowoleni.